Hakkımızda

Şirketimiz 2007 yılında Konya’ da plastik enjeksiyon kalıbı ve ürün imalatı ile hizmet vermeye başlamış, 2008 yılında rotasyonda plastik ürün imalatı ile üretim yelpazesini genişleterek üretime devam etmiştir. Şirketimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığa yönelik donmaz suluklar, su tekneleri, buzağı kulübeleri, dezenfekte havuzları, yemlikler imal etmektedir.

Firmamız günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek, sürekli ürün kalitesini ve çeşidini artırarak, satış sonrası hizmetleri ile sektörde lider bir kuruluş olmuştur. Şirketimiz uzun yıllar boyunca sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.KALİTE POLİTİKAMIZ

HASBEK PLASTİK olarak, tüm işlerimizi tek seferde doğru yapmak firesiz üretmek, Aktif pazarlama ekipleriyle ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtarak müşteri sayımızı artırmak, etkin bir satış sonrası hizmeti oluşturarak, ürünlerimiz ile ilgili müşteri şikayetlerini en aza indirmek. Faaliyet sahamızdaki gelişen ve değişen teknolojik durumları takip ederek firmaya uygulanabilirliğini sağlamak. Sürekli eğitimle, çalışanların bilgi ve becerilerini artırmak. Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek geliştirmek.


VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızın katılımı ve gayretleriyle; tüm işleri ilk seferde doğru yapmak, en düşük maliyetle kaliteli ürünler üretmek amacımızdır. HASBEK PLASTİK olarak hedefimiz; sürekli ürün kalitesini ve çeşidini artırmak satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin memnuniyetini sağlamak. Sürekli yükselen Pazar payı. Verdiğimiz tüm ürün ve hizmetlerle sektörde lider kuruluş olmak. ÜLKEMİZ için çalışıp, en başarılı, en yenilikçi, en saygın ve akla gelen ilk isim olmak.


MİSYONUMUZ

HASBEK PLASTİK ekip ruhuna uygun olarak ve üstün görev bilinci ile çalışıp, günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek müşterilerle yapılan görüşmeler doğrultusunda kaliteli, istenilen miktar ve zamanda ürünler sunmaktadır. Kaliteyi ilke edinerek üretmek, yenilikçi olmak, sürekli gelişmek, teknolojiyi kullanarak ve pazar araştırması yaparak ürün çeşitliliğini sağlamak, yeni pazarlara açılmak. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak. Çalışanların memnuniyetini, başarısını ve sürekli gelişimini sağlamak misyonumuzdur.

14

ÜLKE

26

ŞEHİR

55

BAYİ

853

MÜŞTERİ